Homesa Logo

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Piastowska 46 Gdańsk Oliwa

Inwestycja Piastowska 46 to kameralny budynek apartamentowy z jednym lokalem usługowym w parterze oraz podziemną halą garażową zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa. Budynek składa się z 18 apartamentów zaprojektowanych w przemyślany sposób, ułatwiając przyszłym mieszkańcom ich aranżację. Ich powierzchnie wahają się od ~45 do 110m2, przynależą do nich  ogródki, balkony i przestronne tarasy.


Więcej
Villa SORØ Gdynia Redłowo

Przestronna i elegancka, wykonana z największą starannością i dbałością o detale. Taka jest inwestycja VILLA SORØ, zlokalizowana w najpiękniejszej, gdyńskiej dzielnicy Redłowo. Jest idealnym miejscem do mieszkania, zarówno dla ludzi aktywnych, jak i dla tych, którzy wolą zrelaksować się w domowym zaciszu.


Więcej
Miodowa Gdańsk Kowale

Domy typu czereśniowego (typ projektu) to budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom będzie miał dwie kondygnacje, własny garaż i ogródek z tarasem. Duże, panoramiczne okna zapewnią dobre doświetlenie wnętrz.


zobacz wiecej
Owocowy Park Gdańsk Kowale

Osiedle Owocowy Park to kameralny kompleks 20 domów w zabudowie bliźniaczej. Powstały tu dwa rodzaje budynków: większy – wiśniowy i mniejszy – czereśniowy (stąd nazwa osiedla). Mają różne rozkłady, ale w obu na parterze zaprojektowano przestrzeń na kuchnię, jadalnię i salon oraz garaż i pomieszczenie techniczne, natomiast na poddaszu cztery sypialnie i łazienkę. 


Więcej